head

Ploché brucho – takto budete vedieť zatiahnuť opasok tesnejšie!

Ploché brucho – takto budete vedieť zatiahnuť opasok tesnejšie!
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Ploché brucho

Nemusíte hladovať, aby bolo Vaše brucho znova ploché! Nepremárnite čas modernými diétami, ktoré sľubujú okamžité výsledky, namiesto nich sa odhodlajte a zmeňte svoj životný štýl!

Vytýčte si ciele!

Predovšetkým si ujasnite samy v sebe, čo sú Vaše ciele! Ak chcete za pár dní vidieť a cítiť zázraky, tak si hneď „dajte spiatočku“, pretože ste na zlej ceste! Ak chcete dosiahnuť trvalý a kvalitný výsledok, tak zabudnite na drastické diéty, ktoré sľubujú výsledky za pár dní – dobrou správou je, že spolu s nimi sa zbavíte aj jo-jo efektu! Zmena životného štýlu, rovnako ako mnoho iných vecí, sa rozhoduje v hlave. Ak máte svoj cieľ, a dostatok pevnej vôle na jeho dosiahnutie, už máte vyhrané a je len otázkou času, aby ste tomu stáli zoči-voči pri pohľade do zrkadla aj Vy. Ak sa občas dostanete do krízy, vytýčený cieľ Vám dodá dostatok sily na to, aby ste sa prehupli cez ťažkosti.

Je dôležité, aby ste nepodceňovali ani drobné kroky, ktorými sú napríklad schopnosť odolať  pokušeniu, že nekúpite nezdravé jedlo! Veď ak si to lepšie premyslíte, doma už budete zbytočne otvárať dvere chladničky, pretože odtiaľ sa na Vás budú pozerať iba zdravé potraviny!

Stravujte sa uvedomelo!

Popri rozhodnutí je rovnako dôležité, aby ste mali jasno v tom, ktoré jedlá a nápoje slúžia Vášmu zdraviu, a ktoré pomáhajú dosiahnuť Váš cieľ. Môžete si byť isté, že špenát, brokolica, rukola, uhorky, zázvor a citrón Vám budú verní pomocníci pri dosiahnutí plochého brucha! Sú bohaté na vlákninu a obsahujú také vitamíny a minerálne látky, ktoré podporujú detoxikáciu organizmu , vyčistia črevný systém, a preto sa môžete rozlúčiť s črevnými kŕčmi a aj nadúvaním !


Je pravda, že ručička na váhe sa pravdepodobne nepohne hneď smerom dolu, ale Vaše brucho bude už po niekoľkých dňoch citeľne plochšie, čo bude ďalej posilňovať Vaše rozhodnutie a dodá Vám ďalšiu motiváciu pokračovať! Ak máte pocit, že by sa Vám zišla aj dôkladnejšia očista, tak ako doplnok si urobte detoxikačný program!

Súvisiace články

oblak štítkov

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu