head

Prísady môžu spôsobiť problémy.

Prísady môžu spôsobiť problémy.
Eva MacPherson Eva MacPherson
Prírodný liečiteľ a výživový poradca
Téma: Odborné články dietetičky

Takmer neexistuje potravinársky výrobok, na ktorého štítku, medzi prísadami, by ste nenašli - pre väčšinu ľudí bezvýznamné - písmenko E. Väčšina z Vás myslí vtedy na farbivo alebo na konzervačnú látku, avšak"E rodina" je veľmi početná. Sem patria - okrem vyššie uvedených-  antioxidanty, kyselinotvorné látky a stabilizátory kyslosti, výrobky proti hrudkovitosti, umelé farbivá a sladidlá, protipeniace činidlá, zahusťovadlá, želírovacie látky, arómy, stabilizátory soli a konzistencie, zväčšovače objemu, kvasinkové produkty, a konzervačné plyny.

 

 

Uškodí Vám veľa  „E”

 

V obehu sa nachádzajúce "E" -čka síce neohrozujú naše zdravie, avšak nedajme sa oklamať! Jeden výrobok zostáva na dennej povolenej hranici „E” - napríklad chlieb – od tohto nemôže obsahovať viac. Ale keď k tomu pridáme jednu konzervu alebo údeniny, syry, určite by sme prekročili zdravotnú limitnú hodnotu. Nehovoriac o tom, že predpisy nemôžu byť mylné: existuje celý rad "E", ktoré medzičasom zakázali, pretože sa ukázalo, že: predsa poškodzujú organizmus. Prísady sa príjmom pomaly hromadia v našom tele a v priebehu času sa už nemôžu s nimi vyrovnať orgány zodpovedné za detoxikáciu. Znamením toho je nesprávne trávenie, slabosť, apatia. Ak nezasiahneme, naruší sa rovnováha črevnej flóry, a teda dôjde k zhoršeniu vstrebávania životne dôležitých živín, čo má vplyv na fungovanie celého tela.

 

Existuje riešenie

 

Nečakajme, aby sme ochoreli od škodlivých látok, ktoré sa dostali do nášho tela. Namiesto toho, podporme prirodzené detoxikačné procesy nášho tela zvonku. V tom pomáha detoxikačný program ToxiClean, ktorý zbavuje pečeň toxínov, vrátane ťažkých kovov, ktoré spôsobujú najväčšie problémy - olovo, ortuť, atď, okrem toho, čistí krv a obličky. ToxiClean Program poskytuje orgánom vykonávajúcich detoxikáciu príležitosť, aby sa zotavili a efektívnejšie plnili svoju fukciu.

Súvisiace články

Komunita

NOVINKY Z BLOGU

phone

Tipy pre zdravie priamo do Vášho e-mailu: pre uvedomelejší a zdravší životný štýl sa prihláste na odber noviniek z blogu